• Nowy

Żagiel – kwadrat 5 x 5 m kolor Oliwkowy

Cena
1 222,50 zł
Brutto
rozmiar
kolor
Ilość
Produkt dostępny na zamówienie
Indeks
N511-082-45
Dostawa za darmo
Wyświetl koszt wysyłki

Żagiel przeciwsłoneczny Nesling COOLFIT® to modny i funkcjonalny produkt, który pozwoli stworzyć przyjemne zacienienie na prywatnych ogrodach, tarasach, jak i w hotelach, restauracjach, na przystaniach i w marinach.

Główne zalety produktu:

- 5-letnia gwarancja na materiał
- bardzo mocno tkany materiał HDPE (polietylen o dużej gęstości) o gramaturze 285 g/m2
- do 95% ochrony przed szkodliwym promieniowaniem UV
- możliwość pozostawienia na zewnątrz przez cały sezon wiosenno-letni (od kwietnia do października)
- perforowana struktura materiału zapewnia odpowiednią wentylację
- łatwe czyszczenie
- odporność na pleśń
- prosty, samodzielny montaż przy pomocy instruktażowych filmików na kanale YouTube Nesling

Sposoby montażu żagli:
- mocowanie do ściany (bez ocieplenia) za pomocą kotew ze śrubą ze stali nierdzewnej, do których dopina się karabińczyki lub śruby rzymskie,
- mocowanie do ściany i słupów (bez ocieplenia) lub masztów z elastycznym oczkiem za pomocą kotew ze śrubą ze stali nierdzewnej i karabińczyków, śrub rzymskich lub łańcuchów,
- mocowanie między słupami lub pod pergolą drewnianą Nesling za pomocą śruby z nakrętką lub ucha ze stali nierdzewnej i dołączonych do nich karabińczyków lub śrub rzymskich.

Montaż żagla jest łatwy i szybki. Akcesoria montażowe nie są dołączone do produktu, dobiera się je indywidualnie według potrzeb klienta oraz z uwzględnieniem podłoża, do którego będzie mocowany. Podczas montażu zaleca się używać oryginalnych elementów łączeniowych firmy Nesling, takich jak: śruby rzymskiekarabińczyki, ucha, łańcuchy, kotwy ze śrubą, kotwy mocujące do podłoża wraz z masztami z elastycznym oczkiem.

Na okres jesienno-zimowy należy zdemontować wszystkie produkty z materiałami COOLFIT®, DREAMSAIL®, osuszyć je i przechowywać w miejscu nienarażonym na ujemne temperatury, wilgoć i inne niebezpieczne dla materiału czynniki.

Korzystając z naszej strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Akceptuj Więcej informacji Odrzuć