Żagiel - prostokąt 3,0 x 4,0 m kolor Złamana biel
Żagiel - prostokąt 3,0 x 4,0 m kolor Złamana biel
Żagiel - prostokąt 3,0 x 4,0 m kolor Złamana biel
Żagiel - prostokąt 3,0 x 4,0 m kolor Złamana biel
Żagiel - prostokąt 3,0 x 4,0 m kolor Złamana biel

Żagiel – prostokąt 3,0 x 4,0 m kolor Złamana biel

Cena
682,50 zł
Brutto
rozmiar
kolor
Ilość
W magazynie
Indeks
N508-082-44
Dostawa za darmo
Wyświetl koszt wysyłki
Żagiel przeciwsłoneczny COOLFIT® pozwala stworzyć niepowtarzalną aranżację tarasu lub ogrodu. Wysokiej jakości tkanina zapewnia do 95% ochrony przed promieniami UV. Żagiel jest dostępny w 4 kolorach – piaskowy, antracytowy, czarny i złamana biel. Można go zamontować na kilka sposobów: do ściany, między słupami lub pod pergolą, dzięki czemu klient może wybrać zestaw montażowy dopasowany do indywidualnych potrzeb i stworzyć klimatyczne miejsce wypoczynku na tarasie lub w ogrodzie. Wszystkie elementy wykończeniowe żagla wykonane są z wysokiej jakości stali nierdzewnej kwasoodpornej 316. Istnieje możliwość zamawiania niestandardowych wymiarów żagla po wcześniejszej konsultacji z dostawcą.

Główne zalety produktu:
- bardzo mocny tkany materiał HDPE (polietylen o dużej gęstości) o gramaturze 285 g/m2
- do 95% ochrony przed szkodliwym promieniowaniem UV
- 5-letnia gwarancja na materiał
- możliwość pozostawienia na zewnątrz przez cały sezon wiosenno-letni (od kwietnia do października)
- zapewnione uczucie chłodu w upalne dni
- łatwe czyszczenie
- odporność na pleśń
- prosty samodzielny montaż przy pomocy instruktażowych filmików na kanale YouTube Nesling
- brak kłopotów z uciążliwą podstawą parasola przeciwsłonecznego!
 

Żagle Nesling COOLFIT® są produktami wysokiej jakości. Materiał na żagiel przeciwsłoneczny o gramaturze 285 g/m2 zapewnia do 95% ochrony przed promieniowaniem UV. Obejmuje go 5-letnia gwarancja.

Żagiel przeciwsłoneczny 3,0 x 4,0 m występuje w 4 barwach. Projektując swoją strefę relaksu w ogrodzie, mamy do wyboru kolor piaskowy, antracytowy, czarny i złamana biel.

Sposoby montażu żagli:
- mocowanie do ściany (bez ocieplenia) za pomocą kotew ze śrubą ze stali nierdzewnej, do których dopina się karabińczyki lub śruby rzymskie,
- mocowanie do ściany i słupów (bez ocieplenia) lub masztów z elastycznym oczkiem za pomocą kotew ze śrubą ze stali nierdzewnej i karabińczyków, śrub rzymskich lub łańcuchów,
- mocowanie między słupami lub pod pergolą drewnianą Nesling za pomocą śruby z nakrętką lub ucha ze stali nierdzewnej i dołączonych do nich karabińczyków lub śrub rzymskich.

Ich zamocowanie jest łatwe i szybkie dzięki dołączonej instrukcji oraz kompletnym, wysokiej jakości zestawom do montażu. Akcesoria montażowe nie są dołączone do żagla, dobiera się je indywidualnie do potrzeb klienta oraz z uwzględnieniem podłoża, do którego będą mocowane. Podczas montażu zaleca się używać oryginalnych elementów łączeniowych firmy Nesling, takich jak śruby, śruby rzymskie, karabińczyki, ucha, łańcuchy, kotwy ze śrubą i kotwy mocujące do podłoża wraz z masztami z elastycznym oczkiem.

Na okres jesienno-zimowy należy zdemontować wszystkie produkty z materiałami COOLFIT®, DREAMSAIL®, osuszyć je i przechowywać w miejscu nienarażonym na ujemne temperatury, wilgoć i inne niebezpieczne dla materiału czynniki.


Polecane akcesoria

Korzystając z naszej strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Akceptuj Więcej informacji Odrzuć