• -40%
Żagiel - kwadrat 3.6 x 3.6 m Limonka
Żagiel - kwadrat 3.6 x 3.6 m Limonka
Żagiel - kwadrat 3,6 x 3,6 m kolor Limonkowy
Żagiel - kwadrat 3,6 x 3,6 m kolor Limonkowy
Żagiel - kwadrat 3.6 x 3.6 m Limonka
Żagiel - kwadrat 3,6 x 3,6 m kolor Limonkowy

Żagiel – kwadrat 3,6 x 3,6 m kolor Granatowy

Cena
427,14 zł
711,90 zł
Brutto
rozmiar
kolor
Ilość
W magazynie
Indeks
N503-082-43
Dostawa za 25,00 zł
Wyświetl koszt wysyłki

Żagiel przeciwsłoneczny Nesling COOLFIT® to modny i funkcjonalny produkt, który pozwoli stworzyć przyjemne zacienienie na prywatnych ogrodach, tarasach, jak i w hotelach, restauracjach, na przystaniach i w marinach.

Główne zalety produktu:

- 5-letnia gwarancja na materiał
- bardzo mocno tkany materiał HDPE (polietylen o dużej gęstości) o gramaturze 285 g/m2
- do 95% ochrony przed szkodliwym promieniowaniem UV
- możliwość pozostawienia na zewnątrz przez cały sezon wiosenno-letni (od kwietnia do października)
- perforowana struktura materiału zapewnia odpowiednią wentylację
- łatwe czyszczenie
- odporność na pleśń
- prosty, samodzielny montaż przy pomocy instruktażowych filmików na kanale YouTube Nesling


Zobacz inne warianty kolorów:

  Żagiel przeciwsłoneczny kwadrat 3.6x3.6 Piaskowy     Żagiel przeciwsłoneczny kwadrat 3.6x3.6 Czarny     Żagiel przeciwsłoneczny kwadrat 3.6x3.6 Ceglasty     Żagiel przeciwsłoneczny kwadrat 3.6x3.6 Antracyt     Żagiel przeciwsłoneczny kwadrat 3.6x3.6 Złamana biel     Żagiel przeciwsłoneczny kwadrat 3.6x3.6 Śnieżna biel     Żagiel przeciwsłoneczny kwadrat 3.6x3.6 Granatowy     Żagiel przeciwsłoneczny kwadrat 3.6x3.6 Jasnoniebieski  
Piaskowy Czarny Ceglasty Antracyt Złamana biel Śnieżna biel Limonka Jasnoniebieski

Żagiel przeciwsłoneczny kwadrat 3,6 x 3,6 m występuje w 9 kolorach: piaskowy, czarny, granatowy, ceglasty, jasnoniebieski, antracyt, śnieżna biel, złamana biel i limonka.

Sposoby montażu żagli:
- mocowanie do ściany (bez ocieplenia) za pomocą kotew ze śrubą ze stali nierdzewnej, do których dopina się karabińczyki lub śruby rzymskie,
- mocowanie do ściany i słupów (bez ocieplenia) lub masztów z elastycznym oczkiem za pomocą kotew ze śrubą ze stali nierdzewnej i karabińczyków, śrub rzymskich lub łańcuchów,
- mocowanie między słupami lub pod pergolą drewnianą Nesling za pomocą śruby z nakrętką lub ucha ze stali nierdzewnej i dołączonych do nich karabińczyków lub śrub rzymskich.

Montaż żagla jest łatwy i szybki. Akcesoria montażowe nie są dołączone do produktu, dobiera się je indywidualnie według potrzeb klienta oraz z uwzględnieniem podłoża, do którego będzie mocowany. Podczas montażu zaleca się używać oryginalnych elementów łączeniowych firmy Nesling, takich jak: śruby rzymskiekarabińczyki, ucha, łańcuchy, kotwy ze śrubą, kotwy mocujące do podłoża wraz z masztami z elastycznym oczkiem.

Na okres jesienno-zimowy należy zdemontować wszystkie produkty z materiałami COOLFIT®, DREAMSAIL®, osuszyć je i przechowywać w miejscu nienarażonym na ujemne temperatury, wilgoć i inne niebezpieczne dla materiału czynniki.

Polecane akcesoria

Korzystając z naszej strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Akceptuj Więcej informacji Odrzuć