Nesling

O Nesling
Nesling wierzy, że moda i funkcjonalność mogą iść w parze. Żagle przeciwsłoneczne Coolfit, rolety rzymskie poziome, rolety pionowe i parasole wykonane są z mocnego materiału HDPE z filtrem UV, który blokuje do 95% szkodliwych promieni UV. Produkty Nesling są bardzo funkcjonalne i – co nie mniej ważne – tworzą przyjemne i atrakcyjne miejsce w Twoim ogrodzie.

Historia
Firma Nesling w 2005 roku wprowadziła na dużą skalę żagle przeciwsłoneczne w Holandii. Zainspirowani żaglami przeciwsłonecznymi, które są z powodzeniem używane w Australii i Nowej Zelandii, stworzyliśmy nasze własne pojęcie zacienienia. Oprócz żagli przeciwsłonecznych linia produktów została rozszerzona o żagle wodoodporne, rolety rzymskie, rolety pionowe i materiały mocujące. Dzisiaj, 12 lat później, jesteśmy liderem na rynku produktów przeciwsłonecznych – są one dostępne w ponad 250 punktach sprzedaży w krajach Beneluksu i Europy.

Trwała jakość
Firma Nesling zapewnia najwyższą jakość produktów. Można to zauważyć nie tylko na mocno tkanym poliestrze (280 gr/m2 tkany materiał HDPE), lecz także na wykończeniu naszych pergoli. Do montażu pergoli dostarczamy materiały montażowe jakości AISI 316. Oznacza to najwyższą jakość stali nierdzewnej dostępnej na rynku. Jeśli nie jesteś zadowolony z jakości naszych produktów, pomożemy Ci rozwiązać Twój problem. Możesz na to liczyć.

Innowacyjność
Nieustanny rozwój nowych produktów i zastosowań jest częścią naszej podstawowej działalności. Przeciwsłoneczne rolety Coolfit są jednym z autorskich projektów firmy Nesling, który w 2008 roku został wyróżniony nagrodą Tuinidee. W 2013 roku powstał nowy pomysł na zestawy Nesling Pergola, dzięki którym własnoręczne zrobienie pergoli jest naprawdę łatwe (DIY – do it yourself, zrób to sam). To zawsze funkcjonalny, modny i ładny dodatek do wystroju ogrodu lub tarasu.